Адреса

Україна, 21100, м. Вінниця, вул. Василя Стуса, 7
тел./факс (0432) 52-09-00, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
гаряча лінія: 61-16-02

Веб представництва

 

 fgy674gu 1

NUWGP

 

 

Пошук по сайту

 

31 травня 2019 року відбудеться друге засідання Басейнової ради Південного Бугу

         Порядок денний засідання:

1. Зміни назв та складу робочих органів басейнової ради.

2. Розгляд та погодження пропозицій Регіонального офісу водних ресурсів у Миколаївській області з реалізації державного інвестиційного проекту «Забезпечення питним водопостачанням сільських населених пунктів Казанківського, Новобузького районів та реконструкція водоскидної споруди Софіївського водосховища Новобузького району Миколаївської області» на 2019 рік.

            Час та місце проведення засідання: 11.00 год., м. Вінниця. вул. Соборна, 15а, (конференц-зал Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів).

         До участі у заході запрошуються представники громадських організацій та органів влади і місцевого самоврядування, експерти, вчені та фахівці водогосподарсько-екологічного напрямку, представники засобів масової інформації.

         Для отримання додаткової інформації можна звертатися до контактної особи: щодо самого заходу – Галузова Інна Вячеславівна  (0432) 52-09-74, 067-389-63-74, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ) – начальник відділу водних об’єктів Басейнового управління водних ресурсів Південного Бугу;

Акредитація ЗМІ: тел.: (0432) 52-09-74, (067) 389-63-74, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

Довідково:

         Основними завданнями басейнової ради є сприяння забезпеченню інтегрованого управління водними ресурсами у межах території басейну Південного Бугу, надання пропозицій до проекту плану управління річковим басейном та оцінка його виконання, забезпечення узгодження інтересів та координації дій заінтересованих сторін щодо управління водними ресурсами, сприяння співпраці центральних та місцевих органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, в т.ч. міжнародних.

         Водна Рамкова Директива 2000/60/ЄС (ВРД ЄС) Європейського Парламенту та Ради від 23 жовтня 2000 року, яка встановлює рамки для дій Співтовариства у сфері водної політики, є одним з головних юридичних документів, відповідно до якого здійснюється управління водними ресурсами в державах-членах ЄС. Головною екологічною ціллю Директиви є запобігання погіршенню стану всіх поверхневих та підземних вод.

 

BRrada