Адреса

Україна, 21100, м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 13
тел./факс (0432) 52-09-00, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
гаряча лінія: 61-16-02

Веб представництва

 

 fgy674gu 1

NUWGP

ПывденноБузьке - копия

 

26 грудня 2017 року у м. Могилів-Подільський у приміщенні районної ради відбудеться нагородження переможців щорічного конкурсу «Барви Дністра». Серед переможців 14 дітей з м. Могилів-Подільський та району. На нагородженні будуть присутні представник Державного агентства водних ресурсів України та Вінницького РУВР.


6 липня 2017 року о 10.00 годині в залі засідання Могилів-Подільської районної державної адміністрації Ямпільським МУВГ  спільно із Могилів-Подільською РДА буде проведено нараду з водокористувачами  за порядком денним : «Про стан  використання   водних об’єктів  на території Могилів-Подільського району».

 

На нараду запрошено:

  • Сільські голови Могилів-Подільського району
  • Спеціалісти департаменту агропромислового розвитку та екології  та природніх ресурсів Вінницької ОДА.
  • Спеціалісти Вінницького регіонального управління водних ресурсів Керівника Вінницької асоціації рибоводів «Союз»
  • Орендарі водних об’єктів району
  • Керівника держпродспоживслужби  у Могилів-Подільському районі
  • Керівника прозорого офісу району
  • Керівника податкової служби району
  • Начальника відділу у Могилів-Подільському районі ГУ держгеокадастру  у Вінницькій області та  Державного реєстратора нерухомого майна. 

20 жовтня 2016 року за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України стартує щорічний Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел».
До участі запрошуються всі не байдужі до діяльності, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України.
Конкурс має на меті розширення в суспільстві практичної природоохоронної діяльності, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України, раціональне використання водних ресурсів, підвищення екологічної і правової обізнаності громадян щодо охорони водних ресурсів шляхом залучення широких верств населення до практичної природоохоронної роботи, розвитку громадянських екологічних ініціатив.
Учасниками Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел» можуть бути місцеві державні адміністрації, сільські, селищні та міські ради, колективні та індивідуальні земле- і водокористувачі, установи, підприємства усіх форм власності, загальноосвітні, професійно-технічні, позашкільні та вищі навчальні заклади, засоби масової інформації, громадські організації, окремі громадяни, які надіслали до Конкурсної комісії відповідно оформлені матеріали з підсумками своєї діяльності у сфері охорони та оздоровлення водних об’єктів України.
Переможці будуть нагороджені цінними призами.
Матеріали на Конкурс надсилаються на електронну та поштову адреси Мінприроди України:
електронна адреса:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ;
поштова адреса: 03035 м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, Мінприроди України, з поміткою «На Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел».
Роботи надіслані лише на паперових носіях не будуть допущені до розгляду Конкурсною комісією.
Більш детальна інформація про Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел» доступна на сайті Мінприроди України

 


Вінниця 

 

9 квітня 2016 року відбудеться Всесвітня соціально-екологічна ініціатива «Дерева Миру» в Україні, організатором якої є громадська організація «Українські Креативні Реформатори».
Метою ініціативи «Дерева Миру» є об’єднання заради Миру шляхом висадження дерев.
Партнером ініціативи «Дерева Миру» на міжнародному рівні є Всесвітній глобальний рух за чисту планету «Let’s do it, world», який об’єднує 112 країн світу.
Більш детальну інформацію можна отримати на офіційному веб-сайті ініціативи www.ukrngo.org.ua
 

1 березня 2016 року в Миколаївській та Вінницькій областях стартує щорічний конкурс дитячого малюнка «Вода – джерело життя».

Конкурс проводиться за сприяння Південно-Бузького басейнового  управління водних ресурсів на районному і басейновому (обласному) рівнях у трьох вікових категоріях: 5-8 років, 9-12 років, 13-17 років.

Завдання конкурсу: розвиток у дітей бережливого ставлення до навколишнього середовища та водних багатств природи рідного краю, сприяння розвитку творчих інтересів учнівської молоді засобами образотворчого мистецтва, формування вишуканого багатства естетичних вражень, патріотичних почуттів у підростаючого покоління, вивчення органічної привабливості її природ и, виховання у підростаючого покоління екологічної культури, шани до рідного краю, привернення уваги громадськості до екологічного стану рідного краю, вивчення річок області  і басейну річки Південний Буг.

Переможці басейнового (обласного) етапу Конкурсу будуть оголошені до Дня Південного Бугу. Положення про проведення конкурсу дитячого малюнку «Вода джерело життя»

 


 

Державне агентство водних ресурсів України відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.09.2008 № 777, оголошує конкурсний відбір на посаду начальника Вінницького регіонального управління водних ресурсів.

Вимоги до претендентів
- громадянство України;
- повна вища освіта за спеціальностями відповідного напряму та освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста;
- стаж роботи за фахом не менше ніж 5 років;
- відсутність у претендента не знятої або не погашеної в установленому законом порядку судимості, заборони займати відповідні посади або займатися певними видами діяльності.
- професіоналізм, чесність, відповідальність, порядність, справедливість;
- лідерські якості, стратегічне бачення розвитку управління.
Повинен знати:
- закони, постанови, інші нормативно-правові акти, які регулюють діяльність управління;
- стан і перспективи технічного, економічного і соціального розвитку галузі і управління;
- економіку, організацію виробництва, праці, менеджменту, бюджетне законодавство;
- державну мову;
- етику ділового спілкування та ведення переговорів.
Для участі в конкурсному відборі претендент особисто подає та/або надсилає електронною поштою комісії:
заяву про участь у конкурсному відборі на ім’я голови постійно діючої комісії Овчаренко І.І. Заява має містити відомості про претендента (ПІБ претендента - повністю, адреса проживання (реєстрації), контактний номер телефону, адреса електронної пошти, у разі її наявності);
належним чином завірені:
копію документа, що посвідчує особу,
копію трудової книжки або документів, що засвідчують досвід роботи,
копію документа про вищу освіту;
біографічну довідку (резюме);
конкурсну пропозицію;
згоду на обробку персональних даних;
рекомендації та інші документи на його розсуд.
Відповідальність за недостовірність документів несе претендент.
У разі подання заяви та документів, передбачених цим пунктом, лише електронною поштою учасник конкурсного відбору під час заслуховування конкурсних пропозицій додатково подає підписану заяву.
Вимоги до конкурсної пропозиції:
1. Конкурсна пропозиція має бути представлена у друкованому та електронному вигляді (презентація Microsoft Power Point обсягом до 15 слайдів).
2. Конкурсна пропозиція має складатися із трьох розділів, а саме:
- поточна ситуація і проблеми підприємства та галузі;
- шляхи вирішення проблем підприємства та перспектив його розвитку;
- конкурентні переваги претендента.
Заяви про участь у конкурсному відборі та інші необхідні документи приймаються з 12 березня 2016 року до 18.00 31 березня 2016 року.
Адреса, за якою приймаються заяви про участь у конкурсному відборі та інші необхідні документи: 01601, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 8, кімната 30, телефон для довідок (044) 234-71-54.
Адреса електронної пошти, за якою надсилаються заяви про участь у конкурсному відборі:  %D0%AD%D1%82%D0%BE%D1%82 e-mail %D0%B0%D0%B4%D1%80%D0%B5%D1%81 %D0%B7%D0%B0%D1%89%D0%B8%D1%89%D0%B5%D0%BD %D0%BE%D1%82 %D1%81%D0%BF%D0%B0%D0%BC-%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%B2, %D0%B4%D0%BB%D1%8F %D0%B5%D0%B3%D0%BE %D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%81%D0%BC%D0%BE%D1%82%D1%80%D0%B0 %D1%83 %D0%92%D0%B0%D1%81 %D0%B4%D0%BE%D0%BB%D0%B6%D0%B5%D0%BD %D0%B1%D1%8B%D1%82%D1%8C %D0%B2%D0%BA%D0%BB%D1%8E%D1%87%D0%B5%D0%BD Javascript "> Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
Дата початку проведення конкурсного відбору буде повідомлена додатково після отримання постійно діючою комісією від МВС України інформації щодо відсутності (наявності) у всіх претендентів на участь у конкурсі судимості, заборони займати відповідні посади або займатися певними видами діяльності.
Місце проведення конкурсного відбору: Державне агентство водних ресурсів України, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 8.
Результати конкурсного відбору оприлюднюються на офіційному сайті Держводагентства (www.scwm.gov.ua) не пізніше ніж проягом трьох днів з дати його завершення.

 

 


 

 21 липня 2015 року об 11-00 год. в Басейновому управлінні водних ресурсів річки Південний Буг відбудеться засідання Міжвідомчої комісії по встановленню режимів роботи основних водосховищ басейну річки Південний Буг на літньо-осінній період 2015 року.

 

 


 

 

СВЯТО РІЧКИ – ДЕНЬ ПІВДЕННОГО БУГУ!

Відповідно до рішення Басейнової Ради Південного Бугу із 2009 року щорічно у третю суботу травня відзначається День Південного Бугу. Цього року свято річки припадає на 16 травня.

У зв’язку із цим, БУВР Південного Бугу запрошує усіх відвідати виставку кращих малюнків та фото-робіт дитячого конкурсу «Ми всі живемо в басейні Південного Бугу», яка буде демонструватись у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї із 16 по 19 травня 2015 року.

Крім цього, в рамках відзначення свята річки заплановано урочисті збори, проведення лекцій серед студентів і молоді, прибирання берегів річок, розміщення публікацій у друкованих ЗМІ.

Басейнове управління закликає жителів басейну річки Південний Буг прибрати від сміття і сторонніх предметів береги річок і водойм, поблизу яких Ви живете!

 

 


 

     24.10.2014 року в м. Вінниці відбудеться розширене засідання науково-технічної ради Басейнової Ради Південного Бугу за участю центральних та місцевих органів державної влади, науковців та громадськості.

     Головною метою засідання буде презентація Плану управління річковим басейном Південного Бугу, який в рамках спільного українського-шведського проекту розроблявся Держводагентством України та БУВР Південного Бугу із залученням водогосподарських організацій басейну, науковців та експертів.

     План управління річковим басейном Південного Бугу роблено відповідно до вимог Водної Рамкової Директиви ЄС, що є дуже актуальним для нашої держави після підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

 


 

 

 

 

ДеньВоди

     22 березня – Всесвітній День води. Це свято започатковано у 1992 році Генеральною Асамблеєю ООН для того, щоб привернути увагу до проблем, пов’язаних з водним фактором. Враховуючи значення, яке вода має для життєдіяльності людини і всього живого на Землі, 2005-2015 роки проголошені Міжнародним десятиріччям дій «Вода для життя». Цьогорічна тематика Всесвітнього Дня води проходить під гаслом «Вода та енергія».

 

     Вода та енергія тісно взаємопов'язані і взаємозалежні. Виробництво та передача енергії вимагає використання водних ресурсів, особливо це стосується гідроелектростанції, атомних і теплових джерел енергії. Додатковий попит на водні ресурси створює й інтерес до біопалива. Прогнозуєтьсь, що навіть при незначному зростанні попиту на біопаливо (≈ 5 % для автотранспорту до 2030 р.) попит на воду, яка використовується для сільського господарства може зрости аж на 20 %. Крім того, виробництво біопалива супроводжується збільшенням забруднення води, збільшенням використання добрив і сільськогосподарських хімікатів.

 

     З іншого боку, близько 8 % світового виробництва енергії використовується для лікування, відкачування і транспортування води різним споживачам.

 

     Промислові підприємства є великими водними та енергетичними споживачами, тому екологізація промислової галузі підвищить екологічно чисте виробництво. Особливий акцент повинен бути зроблений на підвищення ефективності використання води у виробництві енергії – по суті виробляючи більше кВтг у краплі води.

 

     З нагоди відзначення світовою спільнотою Міжнародного Дня води:

 

     21.03.2014 року в адміністративному приміщенні Басейнового управління водних ресурсів річки Південний Буг (м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 13) відбудеться науково-практична конференція на тему: «Вода та енергія».

 

     21.03.2014 року на базі Бортницького міжрайонного управління водного господарства імені Гаркуші М.А. (м. Київ, вул. Леніна, 34) відбудеться II Міжнародна науково-практична конференція. Участь у конференції візьме заступник начальника БУВР Південного Бугу Гавриков Ю.С., який виступить із доповіддю: «Водні ресурси басейну Південного Бугу».

 

 


 

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 24.01.2001 р. № 51 Міністерством екології та природних ресурсів України і Всеукраїнською дитячою спілкою «Екологічна варта» у 2013 році проводиться Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел»

 


 

19.09.2013 р. у м. Могилів-Подільському Вінницької області відбудеться чергове засідання Басейнової Ради Дністра. Головною темою засідання буде обговорення питання про надання в користування водних об’єктів на умовах оренди, основні проблеми та пропозиції щодо їх вирішення.

 


 

Починаючи з 2011 року щорічно у другу суботу липня відзначається День Дністра. Цього року свято річки припадає на 13 липня. Із 5 і до 13 червня будуть проходити різноманітні заходи з нагоди свята: очистка берегів Дністра від сміття, розчищення і благоустрій природних водних джерел, читання віршів і лекцій щодо дбайливого ставлення до водних ресурсів.

День Дністра – це не тільки шана життєдайній ролі річки в житті людей, а й можливість переглянути своє ставлення до природи в цілому, взяти участь у заходах, що позитивно впливатимуть не тільки на стан річки, а й на стан навколишнього природного середовища.

Причетність до цього свята дає можливість зрозуміти, що успіху можна досягти лише спільними зусиллями, усвідомлюючи себе невід’ємною частиною Дністровської спільноти – гармонійного єднання людини і природи.

Закликаємо усіх жителів Вінниччини, особливо тих, хто проживає в басейні Дністра, долучитись до заходів присвячених Дню річки.