Адреса

Україна, 21100, м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 13
тел./факс (0432) 35-23-92, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
гаряча лінія: 61-16-02

Веб представництва

 

 fgy674gu 1

NUWGP

ПывденноБузьке - копия

 

Щотижнева інформація відділу експлуатації водогосподарських систем  про проведену роботу за період з 20 по 27 липня 2017року.

Набираються кошториси в програмі АВК по об’єктах:

-розчистка р.Савранка;

берегоукріплення р.Згар та р.П.Буг.

Полив сільськогосподарських культур продовжують всі три міжрайонні управління. На даний час з державних точок водовиділу подано води в обсязі 1917 тис.м3, це в 3 рази більше, ніж за аналогічний період минулого року, та полито 2690га, проведено 10460 гектарополивів.  Зокрема, Ямпільське МУВГ подало 1849 тис.м3 води на полив 2450га площі (див.фото1).

На водогосподарських об’єктах, які знаходяться на балансі міжрайонних управлінь,  проводяться поточні ремонти, доглядові роботи, втілюється комплекс організаційно-технічних заходів з приведення у належний естетичний стан гідротехнічних споруд, насосних станцій, територій експлуатаційних дільниць, ремонтних баз,виробничих будівель,інформаційних стел та інших об'єктів водного господарства (див.фото2).

На виконання резолюції першого заступника голови Вінницької обласної державної адміністрації Гижка А.П. до листа Вінницького РУВР   Вінницьке регіональне управління водних ресурсів підготувало лист Дашівській селищній раді з рекомендацією  переглянути прийняте рішення зборів громадськості та депутатського корпусу об’єднаної територіальної громади щодо відмови взяття на облік внутрішньогосподарської інженерної інфраструктури меліоративної системи зрошуваного землеробства.

Надана відповідь на лист ТОВ «ПБО Укрспецпроект» про необхідність отримання у Вінницькому РУВР технічних умов, які необхідно врахувати в проекті з метою збереження робочого стану осушувальної мережі Глухівської внутрішньогосподарської системи та дотримання водного законодавства.  

Ямпільська ЗС 1 Відновлений інф.знак 1