Адреса

Україна, 21100, м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 13
тел./факс (0432) 52-09-00, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
гаряча лінія: 61-16-02

Веб представництва

 

 fgy674gu 1

NUWGP

ПывденноБузьке - копия

 

Щотижнева інформація Вінницького РУВР

(19 лютого – 23 лютого  2018 року)

   Щоденно здійснюється аналіз та узагальнення інформації про водогосподарську та гідрометеорологічну обстановку на території Вінницької області. Водосховища басейну Південного Бугу працюють у відповідності до встановлених Міжвідомчою комісією режимів на період літньо-осінньої межені. На річках та водоймах спостерігається стабілізація водності.

   Південно-Бузькому управлінню водних ресурсів надано тижневу інформацію щодо водогосподарської обстановки в басейні Південного Бугу на території Вінницької області з аналізом змін водності протягом тижня.

  Підготовлено пропозиції Сектору Територіального органу Держводагентства України щодо надання режимів роботи для водних об’єктів на території Вінницької області. Загалом від початку року станом на 22.02.2018 р. Підготовлено 150 режимів.

   На звернення сектору у Вінницькій області Державного агентства водних ресурсів України підготовлено проекти пропозицій до висновків щодо можливості видачі дозволів на спеціальне водокористування для 9 суб’єктів господарювання та розглянуто на технічній раді для 8 суб’єктів господарювання Вінницької області.

   Територіальному управлінню Рахункової палати по Вінницькій, Жито-мирській, Кіровоградській, Хмельницькій та Чернівецькій областях надано інформацію щодо основних показників звіту «Про використання води»  за формою 2 ТП-водгосп (річна)  за 2017 р., інформацію щодо річних скидів забруднюючих речовин у водні об’єкти   та перелік  водокористувачів Вінницької області, які відводять забруднені та нормативно-очищені на очисних спорудах зворотні води в поверхневі водні об’єкти

   Відділом   підготовлені та узагальнені матеріали для складання річного звіту з питань забезпечення водними ресурсами населення і галузей економіки Вінницької області згідно звіту «Про використання води»  за формою 2 ТП-водгосп (річна)  за 2017 рік.

   На звернення сектору у Вінницькій області Державного агентства водних ресурсів України перевірено та  розглянуто поточні індивідуальні технологічні нормативи використання питної води для   8 підприємств: комунального підприємства «ДЕСНЯНКА» с. Сиваківці Липовецького району,  громадської організації об’єднання громадян-споживачів питної води «Джерело» с. Тернівка Крижопільського району, Жуковецької сільської ради, с. Жуківці Жмеринського району, обслуговуючого кооперативу «Райки» с. Лемешівка Калинівського району, обслуговуючого кооперативу «Кришталеве джерело»  с. Довжок Погребищенського району,  «Уладово-Люлинецької дослідно-селекційної станції інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків»  НААН України с. Уладівське Калинівського району.

  Робота з водокористувачами області щодо взяття на облік водокористування, можливості видачі дозволів на спеціальне водокористування та ін.

  Ведеться робота над річним звітом про діяльність Вінницького РУВР з питань управління,використання та відтворення поверхневих водних ресурсів за2017 р.

      Згідно Плану дій  з підготовки до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2018 році спільно з органами місцевого самоврядування та територіальними органами Головних управлінь державної служби України з надзвичайних ситуацій проведено обстеження стану 4 гідротехнічних споруд водосховищ, які знаходяться в зоні впливу шкідливої дії льодоходу, повені та паводків у Жмеринському районі:

Токарівське водосховище;

        Тартакське  водосховище;

        Станіславчикське водосховище;

        Сербинівське водосховище.

В результаті обстежень встановлено, що гідротехнічні споруди водосховищ спроможні забезпечити безаварійний пропуск весняної повені.

         Спільно з комісією, відповідно до розпорядження голови Вінницької ОДА, обстежено 2 водних об’єктів, у зв’язку з переоформленням договорів оренди:

   Проводяться обстеження потенційно-небезпечних  ділянок водних об’єктів, які несуть загрозу під час пропуску льодоходу повені та паводку.

  Розробка проекту по відновленню сприятливого гідрологічного режиму струмка Дзвіна в с.Тростянчик Тростянецького району.

 Розробка паспорта водного об’єкта ставка, що розташований в с.Крищинці Тульчинського району. 

Розробка редакції паспорта водного об’єкта ставка, що розташований в с.Придністрянське Ямпільського району.

Розробка редакції паспорта водного об’єкта ставка, що розташований в с.Василівка Іллінецького району.

Розробка нормативів ГДС забруднюючих речовин ставків, що розташовані на території:

- Качківська с/р Ямпільського району (2 шт).

Завершено розробку нормативів ГДС забруднюючих речовин ставків, що розташовані на території:

- Білопільська с/р Козятинського району.