Адреса

Україна, 21100, м. Вінниця, вул. Василя Стуса, 7
тел./факс (0432) 52-09-00, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
гаряча лінія: 61-16-02

Веб представництва

 

 fgy674gu 1

NUWGP

ПывденноБузьке - копия

 

Щотижнева інформація Вінницького РУВР

З 21.05 по 25.05.2018р.

    Щоденно здійснюється аналіз та узагальнення інформації про водогосподарську та гідрометеорологічну обстановку на території Вінницької області. Водосховища басейну Південного Бугу працюють у відповідності до встановлених Міжвідомчою комісією режимів.

    Південно-Бузькому управлінню водних ресурсів надано тижневу та місячну інформацію щодо водогосподарської обстановки в басейні Південного Бугу на території Вінницької області з аналізом змін водності протягом тижня та місяця.

    Розглянуто та підготовлено пропозиції Сектору Територіального органу Держводагентства України щодо погодження договорів оренди водних об’єктів в Тульчинському, Хмільницькому, районах (2 договори).

    Підготовлено розрахуноки та обґрунтування потреби у воді для поповнення ставків в Козятинському, Немирівському, Теплицькому районах (3 обґрунтування).

       Підготовлено відповідь на вказівку Південно-Бузького БУВР щодо розроблення плану управління ризиками затоплення.

     Підготовлено та надано відповідь ТДВ НВК «Світязь» щодо розроблення генерального плану с. Сестринівка Козятинського району.

     Підготовлено відповідь на лист Вінницької ОДА щодо надання інформації про ситуацію , яка склалась із погіршенням якості питної води у р. Південний Буг.

    Завершено  виконання вимірювань по усіх показниках у пробах         відібраних у травні  місяці згідно плану моніторингу.

    По платним послугам проводяться та завершено виконання гідрохімічних вимірювань, закрито договори та підготовлено протоколи вимірювань.

   Видано наказ про завершення атестації робочих місць .Атестовано робочі місця терміном на 5 років.

   Сектором грунтів  завершено проведення аналізів відібраних проб води     готуються протоколи результатів.

  Розглянуто 4 проекти зон санітарної охорони ділянок питних підземних вод для ТОВ  «Еко-сфера» та надана відповідь про можливе  погодження трьох проектів та відмову по одному проекту в зв’язку із порушенням умов дотримання вимог чинного законодавства.     

   На виконання доручення Південно-Бузького БУВР підготовлено інформацію  стосовно розробки технічної документації щодо визначення меж зон можливого затоплення та об’єктів, які захищають від затоплень у районах річкових басейнів.

    Здійснено виїзд (геодезична зйомка) для розробки проекту очистки ставу в с.Сутиски Вінницького району.

Розробка проекту Капітального ремонту дериваційного каналу гідровузла Чернятської ГЕС Бершадського  району Вінницької області.

Розробка проекту Реконструкції відвідного каналу гідровузла Глибочанської ГЕС Тростянецького району Вінницької області.

     Коригування проекту Реконструкція ставу в с.Борівка Чернівецького району.

    Розробка паспорта водного об’єкта ставка в с. Гордіївка Трощанської с/р Липовецького району.

Розробка техстанів гідровузла за межами с.Садове Махнівської с/р Козятинського району (2 шт).

Розробка нормативів ГДС забруднюючих речовин ставків, що розташовані на території:

- с.Улянівка Славнянської с/р (1 шт);

- с.Садове Махнівської с/р (1 шт).

Завершено розробку нормативів ГДС забруднюючих речовин ставків, що розташовані на території с.Журава Вахнівська с/р (2 шт);