Адреса

Україна, 21100, м. Вінниця, вул. Василя Стуса, 7
тел./факс (0432) 52-09-00, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
гаряча лінія: 61-16-02

Веб представництва

 

 fgy674gu 1

NUWGP

 

 

Пошук по сайту

Інформація про проведену роботу Басейновим управлінням водних ресурсів річки південний Буг за період з 01 по 04 січня 2019 року

 

Щоденно здійснюється аналіз та узагальнення інформації про водогосподарську та гідрометеорологічну обстановку в басейні р. Південний Буг. Водосховища басейну Південного Бугу працюють у відповідності до встановлених Міжвідомчою комісією режимів.

Кризовому центру Держводагентства надано тижневу та місячну інформації щодо водогосподарської обстановки в басейні Південного Бугу з аналізом змін водності протягом тижня та місяця.

Підготовлено відповідь на запит  Бугаківської с/р Немирівського р-ну щодо демонтажу гідроспоруди на водному об’єкті.

Підготовлено відомість справляння орендної плати за грудень 2018 р. Станом на 01.01.2018 р. до місцевих бюджетів від орендарів водойм області поступило 1млн. 82 тис. грн.

На звернення сектору у Вінницькій області Державного агентства водних ресурсів України перевірено і підготовлено до розгляду на технічній раді проекти пропозицій висновків щодо можливості видачі дозволів на спеціальне водокористування для 4 суб’єктів господарювання Вінницької області.

Прийом звіту про використання води за формою 2ТП- водгосп (річна) за 2018 рік від водокористувачів області.

Робота з водокористувачами, орендарями водних об’єктів області щодо взяття на облік водокористування, можливості видачі дозволів на спеціальне водокористування та інша поточна робота відділу.

Продовжується робота над Програмою ведення моніторингу меліорованих земель БУВР ПБ на 2019 рік.

Завершено розробку технічного паспорта гідровузла, розташованого за межами  с.Качківка Ямпільського району.