Адреса

Україна, 21100, м. Вінниця, вул. Василя Стуса, 7
тел./факс (0432) 52-09-00, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
гаряча лінія: 61-16-02

Веб представництва

 

 fgy674gu 1

NUWGP

 

 

 

Інформація про проведену роботу Вінницьким РУВР за період з 22 по 26  жовтня 2018 року

Щоденно здійснюється аналіз та узагальнення інформації про водогосподарську та гідрометеорологічну обстановку на території Вінницької області. Водосховища басейну Південного Бугу працюють у відповідності до встановлених Міжвідомчою комісією режимів.

Південно-Бузькому управлінню водних ресурсів надано тижневу інформацію щодо водогосподарської обстановки в басейні Південного Бугу на території Вінницької області з аналізом змін водності протягом тижня.

Розглянуто та підготовлено пропозиції Сектору Територіального органу Держводагентства України щодо погодження договорів оренди водних об’єктів в Теплицькому, Тростянецькому, Вінницькому, Піщанському, Тульчинському, Гайсинському, Погребищенському районах (7 договорів).

Розглянуто та підготовлено пропозиції Сектору Територіального органу Держводагентства України щодо погодження проекту землеустрою на території Вінницького району (1 проект).

Підготовлено розрахунок потреби у воді для дозволу на спец водокористування в Барському районі.

Надано відповідь на звернення КП «Джерело»  і сільського голови щодо можливості ремонту гідротехнічної споруди ставка на території Махнівської сільської ради Козятинського району.

Підготовлено та надано відповідь  ПБ БУВР щодо переліку об’єктів, на яких необхідно здійснювати біологічну меліорацію.

Підготовлено та надано відповідь Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів щодо обстеження водних об’єктів  площею до 1 га на доцільність їх використання.

Надано відповідь на звернення гр. Дьоміна О. П. щодо назв р. Дохна та р. Берладинка.

На звернення сектору у Вінницькій області Державного агентства водних ресурсів України підготовлено проект пропозиції висновку щодо можливості видачі дозволу на спеціальне водокористування та розглянуто на технічній раді для  1 суб’єкта господарювання Вінницької області.

На звернення сектору у Вінницькій області Державного агентства водних ресурсів України перевірено та розглянуто на технічній раді поточні індивідуальні технологічні нормативи використання питної води для Комунального виробничо-експлуатаційного підприємства «Вапнярка водоканал», смт. Вапнярка, Томашпільського району

Готується інформація про еколого - меліоративний стан  зрошуваних земель Вінницької області на після поливний  період 2018 року (складання таблиці про погодні умови і недостатність вологи ).

Відібрано проби ґрунту на визначення засолення, та проби води на визначення хімічного аналізу джерела зрошення Горбанівської зрошувальної системи у Вінницькому районі

Робота з водокористувачами області щодо взяття на облік водокористування, можливості видачі дозволів на спеціальне водокористування та ін.

Оформлення документів для подання на експертизу проекту «Очистки громадського ставу №1 площею 0,8553 га від мулових наносів в смт Сутиски Тиврівського району Вінницької області».

Завершення розробки нормативів ГДС забруднюючих речовин ставка, що розташований на території Пологівської с/р Теплицького району.

Відібрано 12  проб питних водозаборів на р. Південний Буг згідно програми Державного моніторингу та 270 проб грунтів на визначення вологи, проводиться аналізи відібраних проб.