Адреса

Україна, 21100, м. Вінниця, вул. Василя Стуса, 7
тел./факс (0432) 52-09-00, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
гаряча лінія: 61-16-02

Веб представництва

 

 fgy674gu 1

NUWGP

ПывденноБузьке - копия

 

Інформація про проведену роботу Вінницьким РУВР

за період з 10 по 14 вересня 2018 року

 

Щоденно здійснюється аналіз та узагальнення інформації про водогосподарську та гідрометеорологічну обстановку на території Вінницької області. Водосховища басейну Південного Бугу працюють у відповідності до встановлених Міжвідомчою комісією режимів.

   Південно-Бузькому управлінню водних ресурсів надано тижневу інформацію щодо водогосподарської обстановки в басейні Південного Бугу на території Вінницької області з аналізом змін водності протягом тижня.

 Розглянуто та підготовлено пропозиції Сектору Територіального органу Держводагентства України щодо погодження договорів оренди водних об’єктів в Теплицькому, Немирівському, Барському районах (4 договори).

   Підготовлено розрахунок та обґрунтування потреби у воді для технологічної водойми  в Літинському районі.

   Підготовлено відповідь на запит Жмеринського відділу поліції щодо надання інформації про надання дозволу ТОВ «Гідроенергія-1» на капітальне будівництво, реконструкцію, відновлення, модернізацію гідроелектростанції, встановлення гідроенергетичного обладнання та введення її в експлуатацію на водоймищі розташованій на р. Рів в с. Демидівка.

   Підготовлено та надано відповідь гр. Лисому І. Л. щодо підтоплення садиби в с. Бугаків.

 Надано відповідь на запит ДП «Вінницький облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» щодо розташування ділянки Селищанського родовища чарнокітів.

   Надано відповідь на запит Писарівського сільського голови Ямпільського району щодо надання інформації про гідроспоруди ставка площею 9,0935 га

  На звернення сектору у Вінницькій області Державного агентства водних ресурсів України підготовлено проекти пропозицій до висновків щодо можливості видачі дозволів на спеціальне водокористування та розглянуто на технічній раді для  3 суб’єктів господарювання Вінницької області.

  На звернення сектору у Вінницькій області Державного агентства водних ресурсів України перевірено та розглянуто на технічній раді поточні індивідуальні технологічні нормативи використання питної води для Вищого професійного училища №42 м. Погребище Погребищенського району

  Проведено проміри рівнів  грунтових  вод у спостережних свердловинах на землях осушувальних систем Лаврівка, Лаврівка-2 та Стрижавка  Вінницького району. 

  Підготовлена інформація щодо вологозапасів у ґрунті на зрошувальних системах Вінницького, Могилів-Подільського,  Ямпільського районів станом на 12.09.2018р.

  Проводяться роботи по упорядкуванню архівних  матеріалів по паспортизації спостережних  свердловин на меліорованих землях.

  Робота з водокористувачами області щодо взяття на облік водокористування, можливості видачі дозволів на спеціальне водокористування та ін.

  Басейновою лабораторією моніторингу вод і ґрунтів  відібрано 180 проб на вологість та продовжується їх аналіз.

   На даний час міжрайонними управліннями проведено поливи на площі 3150 га  та подано 1731,8 тис.м3 води. 

  Підготовлені та надані пропозиції  стосовно внесення змін до завдань та заходів «Загальнодержавної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро на період до 2021 року», а також строків їх виконання, джерел та обсягів фінансування з врахуванням продовження цієї Програми до 2024 року.

  Проведено виїзд на Лаврівську та Стижавську ОС для перевірки виконання доглядових робіт.

   Проектною групою Вінницького РУВР здійснено розробку технічного стану гідровузла, розташованого в с.Петрик Літинського р-ну., розробка оперативних регламентів скиду забруднюючих речовин ставків, що розташовані на території Івчанської с/р Літинського району (2 шт).

  Завершено розрахунки гідрологічних даних в створах проектованих гідровузлів (двох ставків) за межами с.Вівсяники та с.Сошанське Козятинського району Вінницької області.