Адреса

Україна, 21100, м. Вінниця, вул. Василя Стуса, 7
тел./факс (0432) 52-09-00, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
гаряча лінія: 61-16-02

Веб представництва

 

 fgy674gu 1

NUWGP

ПывденноБузьке - копия

 

Щотижнева інформація Вінницького РУВР

з 16 по 20.04.2018р.

   Щоденно здійснюється аналіз та узагальнення інформації про водогосподарську та гідрометеорологічну обстановку на території Вінницької області. Водосховища басейну Південного Бугу працюють у відповідності до встановлених Міжвідомчою комісією режимів.

   Південно-Бузькому управлінню водних ресурсів надано тижневу інформацію щодо водогосподарської обстановки в басейні Південного Бугу на території Вінницької області з аналізом змін водності протягом тижня.

   Підготовлено розрахунок та обґрунтування потреби у воді для поповнення ставка в Козятинському районі (1 ставок).

   Розглянуто та підготовлено пропозиції Сектору Територіального органу Держводагентства України щодо погодження договору оренди водного об’єкта в Вінницькому районі (1 договір).

   Розглянуто та підготовлено пропозиції Сектору Територіального органу Держводагентства України щодо погодження проекту землеустрою в Шаргородському районі (1 проект).

   Розглянуто та підготовлено пропозиції Сектору Територіального органу Держводагентства України щодо надання дозволу на спецводокористування  водним об’єктом в Немирівському районі (1 проект).

   Підготовлено та надано інформацію голові Чечельницької райдержадміністрації щодо укладених договорів оренди водних об’єктів у Чечельницькому районі.

   Підготовлено та надано інформацію заступнику голови Жмеринської райдержадміністрації щодо пониження рівня води у ставку на території Слободомежирівської с/р Жмеринського району.

   Постійно здійснюється контроль за станом водогосподарських систем та гідротехнічних споруд, наповненням водойм.

Здійснюється аналіз інформації щодо укладених договорів оренди земель під ставками та наявності на ці водойми договорів оренди водних об'єктів і дозволів на спецводокористування, повідомлено орендарів щодо необхідності переукладання договорів та оформлення дозволів на спецводокористування.

Спільно з  управлінням агропромислового розвитку м.Калинівка проведено обстеження стану русла річки Південний Буг в межах  с.Іванівська Слобідка до водозабору Калинівського водоканалу та в межах с. Мізяківська Слобідка до гирла річки Згар

   Проведено обстеження гідроспоруди Верхівська с/рада Тростянецького району та обстеження р. Ярмоленка Ярмолинецька с/рада Гайсинський район.

   Проводиться робота з водокористувачами щодо підписання договорів на полив сільськогосподарських культур.

   На звернення сектору у Вінницькій області Державного агентства водних ресурсів України підготовлено проекти пропозицій до висновків щодо можливості видачі дозволів на спеціальне водокористування та розглянуто на технічній раді для  5 суб’єктів господарювання Вінницької області.

   На звернення сектору у Вінницькій області Державного агентства водних ресурсів України перевірено поточні індивідуальні технологічні нормативи використання питної води для   3 підприємств: комунального підприємства «Новоободівське» с. Нова Ободівка Тростянецького району, комунального підприємства «Водограй Л» с. Лучинчик Мурованокуриловецького району, комунального підприємства «Хмільникводоканал» Хмільницької міської ради м. Хмільник Хмільницького району.

   Направлено листи підприємствам (КП «Немирівський  ККП» м. Немирів, Тульчинського ДП  КП «Вінницяоблводоканал» м. Тульчин, ПП  «Михалич і Ко»  та КП «Надія» Вороновицької селищної ради смт. Вороновиця Вінницького району, Крижопільської філії ТОВ «Фуд девелопмент»  смт. Крижопіль, КП «Іллінціводоканал» Іллінецької міської ради м. Іллінці), які  скинули забруднені  зворотні  води   у поверхневі водні об’єкти  області, згідно звіту про використання води за формою 2 ТП – водгосп (річна) за 2017 рік, з вимогою розроблення на 2018 рік дієвих заходів, спрямованих на недопущення скидання забруднених зворотних вод у водні об’єкти.

   Робота з водокористувачами області щодо взяття на облік водокористування, можливості видачі дозволів на спеціальне водокористування та ін.

Відібрано  5 проб  гідно програми державного моніторингу питний водозабір м. Хмільник , м. Калинівка,м. Вінниця , 500м нижче скиду Вінниця, м. Ладижин на гідрохімічні визначення та 3 проби на радіологічні визначення

Розробка проекту Капітального ремонту дериваційного каналу гідровузла Чернятської ГЕС Бершадського  району Вінницької області.

Коригування проекту Реконструкція ставу в с.Борівка Чернівецького району.

Розробка паспорта водного об’єкта ставка в с. Гордіївка Трощанської с/р Липовецького району та паспорта водного об’єкта ставка в с. Сьомаки Хмільницького району (3 шт).

Розробка нормативів ГДС забруднюючих речовин ставків, що розташовані на території:

- Качківської с/р Ямпільського району (2 шт);

- Гаївської с/р Барського району.

Завершено розробку нормативів  ГДС  забруднюючих речовин ставків, що розташовані на території  Ширмівської с/р Погребищенського району.