Адреса

Україна, 21100, м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 13
тел./факс (0432) 52-09-00, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
гаряча лінія: 61-16-02

Веб представництва

 

 fgy674gu 1

NUWGP

ПывденноБузьке - копия

 

Інформація про проведену роботу Вінницьким РУВР

за період з 11 по 15 грудня 2017 року

Щоденно здійснюється аналіз та узагальнення інформації про водогосподарську та гідрометеорологічну обстановку на території Вінницької області. Водосховища басейну Південного Бугу працюють у відповідності до встановлених Міжвідомчою комісією режимів на період осінньої межені. На річках та водоймах спостерігається стабілізація водності внаслідок опадів та випусків води з рибогосподарських водойм.

Південно-Бузькому управлінню водних ресурсів надано тижневу інформацію щодо водогосподарської обстановки в басейні Південного Бугу на території Вінницької області з аналізом змін водності протягом тижня.

Розглянуто та підготовлено пропозиції Сектору територіального органу Держводагенства України щодо можливості видачі дозволів на спеціальне водокористування для орендарів ставків у Оратівському районі.

Підготовлено обґрунтування потреби у воді для можливості отримання дозволів на спец водокористування на запит орендарів водойм Липовецького району.

На доручення Вінницької ОДА Департаменту ЖКГ підготовлено відповідь щодо дотримання місцевими органами влади вимог водного законодавства при влаштуванні кладовища в мікрорайоні Сабарів в м. Вінниці.

Прокуратурі Вінницької області підготовлено відповідь щодо правомірності набуття права комунальної власності на гідроспоруду водного об’єкта площею 10,3883 га, розташованого на території Човновицької сільської ради Оратівського району, та законності рішень сільської ради в частині передачі вказаного майна в оренду.

На звернення сектору у Вінницькій області Державного агентства водних ресурсів України підготовлено проекти пропозицій до висновків щодо можливості видачі дозволів на спеціальне водокористування та розглянуто на технічній раді для 4 суб’єктів господарювання Вінницької області.

На звернення сектору у Вінницькій області Державного агентства водних ресурсів України розглянуто поточні індивідуальні технологічні нормативи використання питної води для 2  підприємств/організацій, які надають послуги з централізованого водопостачання та/або водовідведення.

Робота з водокористувачами області щодо взяття на облік водокористування, можливості видачі дозволів на спеціальне водокористування та ін.

Продовжується робота над програмою ведення моніторингу меліорованих земель на 2018 рік.

Південно-Бузькому БУВР та Держводагентству направлено пропозиції щодо  експлуатаційних робіт на 2018 рік.

Південно-Бузькому БУВР та Держводагентству надана інформація  про підготовку зрошувальних і осушувальних систем до вегетаційного періоду.

Облдержадміністрації надана інформація про виконання розпорядження ОДА від 15.09.2016р. № 663 «Про заходи щодо збереження та відновлення систем зрошуваного землеробства в Іллінецькому та Могилів-Подільському районах»

Надана інформація до Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької обласної державної адміністрації про першочергові заходи щодо покращення якості води в р. Південний Буг.

Розробка проекту по відновленню сприятливого гідрологічного режиму струмка Дзвіна в с.Тростянчик Тростянецького району.

Розробка проекту Капітального ремонту дериваційного каналу гідровузла Чернятської ГЕС Бершадського  району Вінницької області.

Складання звіту по визначенню рівня НПР на Вишенському озері в м. Вінниця.

Розробка паспортів рибогосподарських технологічних водойм, що розташовані в с. Грузьке Гайсинського району (7 шт).

Завершення розробки паспортів водних об’єктів ставків на території Добрянської с/р Ямпільського району (2 шт).

Завершено розробку оперативних регламентів скиду забруднюючих речовин ставків, що розташовані на території:

- Медівської  с/р Немирівського району;

- Вахнівської с/р Липовецького району.

За минулий тиждень проводилися планові роботи по обслуговуванню меліоративних систем. Ремонтувальниками русловими проводиться вирубка чагарнику згідно нормованих завдань.

Механізми були задіяні:

Екскаватор ЕО-3211 продовжує виконувати земляні роботи на поточному ремонті ставка в с. Якушенці Вінницького району.

 Працівниками відділу водних ресурсів відповідно до розпорядження голови Вінницької ОДА  від 01.02.2017 року № 41 "Про укладання договору оренди водних об’єктів" спільно з комісією проведено обстеження  водного об’єкта на території Мізяківсько-Хутірської сільської ради.

Проведено обстеження водного об’єкту на території Луко-Барської сільради Барського району с. Квітка.

Проведено роз’яснювальну роботу серед орендарів щодо процедури укладання договорів оренди та необхідності виготовлення паспортів  водних об’єктів.  Також рекомендовано головам сільських рад повідомити орендарів про необхідність укладання договорів на водні об’єкти.

На виконання доручення Вінницької облдержадміністрації № 01.01-11/6684 від 09.11.2017р. щодо проведення інвентаризації про наявність та стан гідротехнічних споруд по сільських радах області, фахівці відділу беруть участь в роботі комісій.

В районній газеті "Жмеринська газета" опубліковано статтю про порядок надання ставків в оренду.

З метою пропаганди щодо збереження та відтворення водних ресурсів прочитано 2 лекції учням Гущинецької ЗОШ 1-111 ступенів Калинівського району.

Продовжується виконання робіт екскаватором Тульчинського МУВГ ЕО-3211 по виконанню очистки на  внутрішньогосподарській сітці каналу ОС Дохна в с. Жабокричка Чечельницького району.

Спеціалістом відділу водних ресурсів Тульчинського МУВГ проведено обстеження гідротехнічних споруд на території Крищенецької с/р Тульчинського  району та обстеження водного об´єкта в с. Зятківці Гайсинського району.

На НСП-3 демонтовано два насоси  марки 150 СVE 350 та відправлено на ремонт у Бердянськ .

На ГНС Ярузької ЗС ремонт двох насосів ЦН 400/210, перемотка електродвигуна 5,5 кВт на викачку води з НС.

Проводиться робота з орендарями щодо орендної сплати за водні об’єкти та поновлення договорів оренди на водне дзеркало та виготовлення технічних паспортів на водні об’єкти .

Укладено Договір з  Державним підприємством  «Одеська об’єднана  дирекція будівництва водогосподарських об’єктів»  для обслуговування та експлуатації каналу, дамби , насосної станції.