Адреса

Україна, 21100, м. Вінниця, вул. Василя Стуса, 7
тел./факс (0432) 52-09-00, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
гаряча лінія: 61-16-02

Веб представництва

 

 fgy674gu 1

NUWGP

ПывденноБузьке - копия

 

Інформація про проведену роботу Вінницьким РУВР

за період з 06 по 10 серпня 2018 року

 

Щоденно здійснюється аналіз та узагальнення інформації про водогосподарську та гідрометеорологічну обстановку на території Вінницької області. Водосховища басейну Південного Бугу працюють у відповідності до встановлених Міжвідомчою комісією режимів.

Південно-Бузькому управлінню водних ресурсів надано тижневу інформацію щодо водогосподарської обстановки в басейні Південного Бугу на території Вінницької області з аналізом змін водності протягом тижня.

Розглянуто та підготовлено пропозиції Сектору Територіального органу Держводагентства України щодо погодження проекту землеустрою на території Тростянецького та Крижопільського районів (1 проект).

Підготовлено відповідь на запит Вінницької ОДА щодо оренди ставка в с. Барок Супівської с/р Барського району.

Підготовлено інформацію Вінницькій ОДА  щодо коливання рівнів води в р. Дністер, на території Могилів-Подільського району та водогосподарську обстановку в басейні р. Південний Буг, на території Вінницької області, за тиждень.

Підготовлено відповідь Вінницькій ОДА на запит Михайлівського сільського голови Тульчинського району  щодо неправомірного користування ставком орендарем Мякушко О. П.

Надано відповідь Вінницькій ОДА щодо пропозиції до складу Комісії зі сталого розвитку і охорони р. Дністер.

На даний час міжрайонними управліннями водного господарства проведено поливи на площі 3080 га  та подано 1204 тис.м3 води.

На звернення сектору у Вінницькій області Державного агентства водних ресурсів України підготовлено проекти пропозицій до висновків щодо можливості видачі дозволів на спеціальне водокористування та розглянуто на технічній раді для 6 суб’єктів господарювання Вінницької області.

На звернення сектору у Вінницькій області Державного агентства водних ресурсів України перевірено та розглянуто на технічній раді поточні індивідуальні технологічні нормативи використання питної води для: ПАТ «Воловодівка», с. Воловодівка, Немирівського району.

Робота з водокористувачами області щодо взяття на облік водокористування, можливості видачі дозволів на спеціальне водокористування та ін.

Завершено виконання гідрохімічних вимірювань, здані договори та підготовлено протоколи вимірювань.

Фахівцями басейнової лабораторії проводиться приготування розчинів, підготовка  реактивів до відбору моніторингових проб