Усі ми з нетерпінням чекаємо кінця карантину, а проектна група БУВР Південного Бугу, дотримуючись санітарних рекомендацій, виконує свою роботу.

Детальніше...

ГОДИНА ЗЕМЛІ - це найбільша світова ініціатива на підтримку збереження Планети та сталого використання її ресурсів.

Детальніше...

Всесвітній день водних ресурсів проходить щорічно з 22 березня 1993 року, - щорічний захід Організації Об'єднаних Націй, присвячений значенню прісної води.

Детальніше...

Басейнове управління водних ресурсів річки Південний Буг продовжує виконувати свої функції і переходить на дистанційний режим роботи.

Детальніше...

11 березня провідний хімік БУВР Південного Бугу, Брилянт Наталя Василівна, провела лекцію на тему: «Вода та зміни клімату – прискорення дій» серед учнів 2-3 класів, Літинської загальноосвітньої середньої школи І-ІІІ ст№1КЗ.

Детальніше...

Благодійна організація “Благодійний Фонд “Відповідальні Земляни” запрошує до участі в міжнародній освітній програмі “Діти Створюють Країну”.

Детальніше...

Начальник БУВР Південного Бугу Андрій Магера взяв участь у програмі «На часі» телеканалу «ВІТА». Основною темою ефіру було питання очищення Південного Бугу.

Детальніше...

27 лютого у актовій залі Інституту кормів відбулось чергове засідання екологічного клубу «День Х». Темою засідання стала загроза засухи у весняно-літній період 2020 року, прогнози і мінімізація ризиків.

Детальніше...

Провідним гідротехніком відділу ведення водного кадастру та моніторингу вод Уладовською А. С. проведено тематичну лекцію на тему: «Вода та зміни клімату – прискорення дій» з нагоди Всесвітнього (міжнародного) дня водних ресурсів.

Детальніше...

Важливим аспектом ефективної роботи з профілактики травматизму є активна підготовка та навчання працівників з питань охорони праці.

Детальніше...

У Вінницькій обласній станції юних натуралістів 6 лютого 2020 року вперше проведено обласний етап Всеукраїнського еко-хакатону для учнівської молоді «X Reality Hack - 2020».

Детальніше...

Начальник БУВР Південного Бугу Андрій Магера прийняв участь у засіданні колегії департаменту агропромислового розвитку, екології та природних  ресурсів Вінницької обласної державної адміністрації, яка відбулась 5 лютого в смт Муровані Курилівці.

Детальніше...

У приміщенні Вінницької обласної універсальної бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва відбувся круглий стіл екологічного клубу «День Х», на якому обговорювалось ряд екологічних проблем Вінницької області та шляхи їх вирішення.

Детальніше...

Для безаварійного пропуску льодоходу, з метою запобігання повені та паводків в районі басейну річки Південний Буг 24 січня проведено засідання аналітично – диспетчерського центру.

Детальніше...

Фахівцями міжрайонних управлінь водного господарства та Вінницькою експлуатаційною дільницею виконуються ремонти насосно-силового обладнання, механізмів в розрізі підготовки до вегетаційного періоду 2019-2020рр

Детальніше...

Басейновою лабораторією моніторингу вод та грунтів було проведено відбір проб води згідно Програми державного моніторингу вод.

Детальніше...

На базі студії відеозв’язку Головного управління ДСНС України у Вінницькій області відбулось командно-штабне навчання.

Детальніше...

В зв’язку з проведенням з 9 по 13 грудня 2019 року Всеукраїнського тижня права,  в БУВР Південного Бугу проводитимуться «дні відкритих дверей», на які запрошуються діти шкільного віку (екскурсія, зустріч з керівником).

Детальніше...

6 Грудня — День Збройних сил України — це насамперед свято на честь тих, хто захищав та нині захищає територію нашої країни від ворогів.

Детальніше...

З приходом зими та настанням холодів на водоймах спостерігається становлення льодового покриву. В такий час виходити на його поверхню вкрай небезпечно.

Детальніше...

У форматі Skype-конференції 22 листопада, відбулось засідання басейнової ради Південного Бугу.

Детальніше...

Завідувач кафедри САКМІГ — системного аналізу, комп'ютерного моніторингу та інженерної графіки Вінницького національного технічного університету, доктор технічних наук, професор Віталій Мокін підготував і організував новий конкурс передбачення забруднення води на ділянці річки Південний Буг.

Детальніше...

Басейновим управлінням водних ресурсів річки ПІвденний Буг розпочато проведення консультацій по заповненню звітної форми № 2ТП-водгосп (річна).

Детальніше...

Вінницькою експлуатаційною дільницею було проведено оновлення інформаційних стел на осушувальних системах.

Детальніше...

Фахівцями БУВР Південного Бугу здійснено виїзд у с. Будки Криковецької с/р Немирівського району для проведення інженерно-геодезичної зйомки.

Детальніше...

 До участі у заході запрошуються представники громадських організацій та органів влади і місцевого самоврядування, експерти, вчені та фахівці водогосподарсько-екологічного напрямку, представники засобів масової інформації.

Детальніше...

Працівниками проектної  групи БУВР Південного Бугу був здійснений виїзд в с. Махаринці Козятинського району Вінницької області для проведення інженерно-геодезичних робіт для розробки 3 штук паспортів водних об’єктів площею 1,4865  га, 1,2625 га. 0,7409 га.

Детальніше...

Наші контакти

БУВР Південного Бугу

Україна, 21100, м. Вінниця, вул. Василя Стуса, 7

тел./факс (0432) 52-09-00

 

e-mail: buvr.vn@gmail.com

гаряча лінія: 67-20-01

Ми в соцмережах: 

  

м. Вінниця 2020. Розробка сайту - студія «Webhit»