Адреса

Україна, 21100, м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 13
тел./факс (0432) 35-23-92, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
гаряча лінія: 61-16-02

Веб представництва

 

 fgy674gu 1

NUWGP

ПывденноБузьке - копия

 

     

 оголошення 2014

 Із 22 березня по 12 вересня 2014 року триватиме басейновий конкурс «Барви Дністра». Регіональний конкурс продовжується в рамках басейнової природоохоронної інформаційно-просвітницької акції «Збережімо Дністер». Номінаціями конкурсу є: «Малюнок», «Фоторобота», «Відеофільм, слайд-шоу», «Захід з оздоровлення водних ресурсів», «Твір, оповідання, вірш, науково-популярна стаття». Для участі у Конкурсі обов’язково подаються: відповідно до вимог оформлена робота, анкета учасника Конкурсу, інформаційна картка.

 

Положення про Конкурс та умови проведення: ознайомитись

Анкети та інформаційні картки: ознайомитись


 

Згідно з наказом Мінприроди від 27.01.2014 року № 2-аг стартував Міжнародний конкурс найкращих робіт з моніторингу стану довкілля України серед учнів, студентів та молодих вчених.

     До участі у конкурсі залучаються учні, студенти (до 28 років) та молоді вчені (до 35 років) усіх видів загальноосвітніх та вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації, наукових установ як України, так й інших держав. Допускаються як індивідуальні, так і командні роботи. Приймаються роботи, які вже перемагали на інших конкурсах чи олімпіадах. Переможці отримають дипломи та цінні призи.

     Усі умови щодо участі у конкурсі та вимоги до оформлення є на сайті http://ecomon.vntu.edu.ua/ (див. Положення). Роботи подаються тільки в електронному вигляді, завантажуються на зазначений сайт Вінницького національного технічного університету. Термін подачі робіт – до 17.03.2014 року. У паперовій формі поштою слід лише надіслати дозвіл на використання персональної інформації учасника для цілей конкурсу. Телефон для довідок: (0432) 43-77-22, контакті особи: Мокін Віталій Борисович – голова журі конкурсу, Мунтіян Олексій Валерійович – член оргкомітету конкурсу.

 

 


 

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 24.01.2001 р. № 51 Міністерством екології та природних ресурсів України і Всеукраїнською дитячою спілкою «Екологічна варта» у 2013 році проводиться Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел».

Конкурс проводиться з метою об’єднання зусиль, спрямованих на поліпшення стану джерел, водойм, річок, дбайливого ставлення населення до водних об’єктів, їх охорони і відтворення.

БУВР Південного Бугу запрошує місцеві органи самоврядування та виконавчої влади, земле- і водокористувачів, установи, підприємства, заклади освіти, засоби масової інформації, громадські організації та окремих громадян взяти активну участь у Всеукраїнському конкурсі «До чистих джерел».

Матеріали для участі у конкурсі приймаються Мінприроди України до 1 листопада 2013 року.

Матеріали надсилаються на адресу: 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, Міністерство екології та природних ресурсів України, з поміткою «На Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел». Електронна версія конкурсних матеріалів надсилається на ел. пошту: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

З питань щодо проведення конкурсу звертатися за контактами:

тел. (044) 289-31-42;   e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Наказ Міністерства екології та природних ресурсів України               скачати

Порядок проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел» скачати

Анкета учасника Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел» скачати

Вимоги до оформлення роботи учасника конкурсу «До чистих джерел»      скачати

 


 

П’ятий рік поспіль на Вінниччині відзначається День Південного Бугу. З нагоди свята річки 17.05.2013 року у м. Вінниці відбулося урочисте засідання за участю представників обласних природоохоронних органів влади, громадських організацій, власників ГЕС, викладачів і студентів трьох університетів, учні та вчителі районної школи Вінницького району, ЗМІ. 

SAM 3895 SAM 3907

Після вітань з нагоди свята заступник начальника з питань водних ресурсів БУВР Південного Бугу Гавриков Ю.С. виступив із доповіддю, відбулися читання віршів і демонстрація відеоряд про річку Південний Буг.

SAM 3959 SAM 3931

Найбільш активним природолюбам басейну вручено подяки.

SAM 3965 SAM 3963

По завершенню офіційної частини розпочався концерт, на якому вже традиційно присутні в залі співали «Гімн Південного Бугу» разом з автором пісні.

SAM 3972

На завершення відбулися виступи екологічної агітбригади «Дивосвіт» Михайлівської середньої загальноосвітньої школи Вінницького району. 

SAM 3983 SAM 4032

До Дня річки розповсюджувалися книги, атласи, буклети, а в природничому відділі Вінницького обласного краєзнавчого музею демонструвалася виставка кращих малюнків та фото-робіт дитячого конкурсу «Ми всі живемо в басейні Південного Бугу».